Субота, 15.06.2019, 23.37.43
Вітаю Вас Гість | RSS

Чаплинський професійний аграрний ліцей

Чаплинка
GOOGLE

Про ліцей

             
  
   Історія ліцею тісно пов’язана з економічним розвитком району, який є аграрним. Відповідно до пропозицій місцевих органів виконавчої ради, підприємств, установ, організацій, Чаплинського управління сільського господарства та з метою підготовки кваліфікованих кадрів для сільського господарства, у 1983 році за висновками Державного Комітету УРСР з професійно-технічної освіти за наказом №159 від 31 травня 1983 року було створене Чаплинське сільське професійно-технічне училище №22.
      15 вересня 1988 року навчальний заклад змінив свою назву на  Чаплинське середнє професійно-технічне училище №30.
     У 2003 році училище згідно з наказом Міністерства освіти і науки України за №225 від 01.07.03р. реорганізовано у Чаплинський професійний аграрний ліцей.
       Чаплинський  професійний аграрний ліцей  є державною формою власності з ІІ рівнем акредитації, який входить до системи освіти і забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної та повної загальної середньої освіти. 
       Ліцей здійснює підготовку робітників аграрного сектору Чаплинського району, Херсонської області та АР Крим. Приміщення ліцею знадиться в комплексі типової забудови, складається з навчального корпусу, майстерень і гуртожитку. Проектна потужність закладу розрахована на 720 учнів. Основні сільськогосподарські підприємства- замовники робітничих кадрів Чаплинського району: ПСП «АЛЬФА-АГРО», ТОВ «Торговий дім», ТОВ «Славута-ЮГ», ООО «Вішва-Ананда», СЗАТ ім.»Кірова», ПП «Харістрон» та інші.
   Сьогодні ми готуємо такі робітничі професії: - тракторист- машиніст сільсько-господарского виробництва, слюсар-ремонтник; водій автотранспортних засобів категорії «С»; - електромонтер по обслуговуванню та ремонту електроустаткування, водій автотранспортних засобів категорії "C"; - кухар; - конторський службовець, оператор комп’ютерного набору, -соціальний працівник.
      Учні мають можливість отримати середню освіту і професію. В ліцеї навчаються діти різних категорій, в тому числі: діти-сироти, діти, які залишилися без  батьківського піклування, діти - інваліди, чорнобильці, діти з багатодітних сімей.  За роки існування ліцею було випущено 7 тисяч спеціалістів, які гідно представляють свій навчальний заклад в галузі сільського господарства. У ліцеї працюють досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання, головне завдання яких вчити молодь мислити, застосовувати знання для розв’язання будь-якої життєвої або виробничої проблеми. Велике значення надається новітнім педагогічним технологіям. Зокрема, в ліцеї використовують ігрове, проектне, інтерактивне, розвивальне навчання. Педагогічні працівники постійно працюють над саморозвитком і самовдосконаленням. У 2005 році ліцей отримав комп’ютерний клас, що дало змогу використовувати навчальні програми з усіх предметів загальноосвітніх дисциплін і дисциплін професійно-технічного циклу, а це в свою чергу сприяло підвищенню пізнавальної активності учнів на уроках, формуванню освіченої, гармонійної,всебічно розвиненої особистісті, здатної до професійної мобільності та швидкої адаптації в умовах ринкової економіки. 
   Професійна практика в навчальному закладі є невід’ємною складовою частиною професійної підготовки майбутнього спеціаліста, яка включає в себе навчання учнів в майстернях, лабораторіях, на полігонах учбового господарства. За ліцеєм закріплено право на землю, на безстрокове та безкоштовне користування площею 229,3 га, на якій проходять практику майбутні механізатори. Обладнано сучасні лабораторії для якісної підготовки кваліфікованих кухарів, електромонтерів. 
 
 
Вхід на сайт
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Погода в Чаплинці

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz